Jakich informacji szukasz?

Szukam ...
Wybierz ENTER lub kliknij aby przejść do dokładnego wyszukiwania

Płatności online w e−commerce

Bezpieczne płatności za zakupy internetowe. BLIK, szybki przelew, raty online – płać tak, jak lubisz.

Płatności automatyczne

Usługa umożliwiająca zlecenie automatycznych płatności za rachunki otrzymywane od dostawców internetu, energii czy telewizji.

Po aktywacji usługi rachunki płacą się same, a Ty nie musisz już o nich pamiętać.

Poznaj szczegóły

Kim jesteśmy?

Autopay S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash.

Mamy certyfikat PCI DSS i działamy zgodnie z normą ISO 27001. Nasze rozwiązania spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF, UKE, PUODO i Rzecznika Finansowego.

Płatności natychmiastowe BlueCash

Błyskawiczne przelewy międzybankowe, dzięki którym Twoje pieniądze dotrą do odbiorcy niemal od ręki.

Weryfikacja

Szybki proces weryfikacji tożsamości w oparciu o dane z rachunku bankowego.

Autopay dla kierowców

Skup się na podróży, a płatności zostaw nam. Zarejestruj się w Autopay i płać automatycznie za autostrady, winiety, myjnie i parkingi. Pobierz aplikację lub zarejestruj się z poziomu bankowości internetowej.

Poznaj szczegóły

W czym specjalizuje się Autopay?

Jesteśmy spółką fin-techową. Dostarczamy bezpieczne i nowoczesne rozwiązania do obsługi płatności online, projektujemy systemy do masowej komunikacji oraz narzędzia do weryfikacji tożsamości online.

Z naszych rozwiązań korzystają zarówno sklepy internetowe, jak i banki, masowi wystawcy faktur, spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki samorządowe oraz szereg innych podmiotów w całej Europie.

Jakie są Twoje prawa przy płatnościach w UE?

Jakiś czas temu w życie weszły bardzo ważne zmiany unijnych dyrektyw w sprawie usług płatniczych i rachunków płatniczych oraz innych unijnych przepisów, które mają na celu podniesienie bezpieczeństwa i wygody płatności realizowanych online. Sprawdź, co to dla Ciebie oznacza.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Możesz skorzystać z wyszukiwarki lub porozmawiać z naszym wirtualnym pomocnikiem, który ma zawsze najbardziej aktualne informacje i chętnie się nimi z Tobą podzieli.

Rozmowa
Wyszukiwarka

Rozpocznij czat